TELEFÓN: +421 2/624 11 504

E-MAIL:    info@zavodisko.sk

ADRESAStarohájska 29, 852 69 Bratislava, Slovenská republika

OTVORENÉ: Pon-Pia: 08 am-15:30 pm

Sledujte nás...
Image Alt

Čo ponúkame

Prenájom areálu

Pre verejnú akciu alebo firemný event, prezentáciu spoločnosti, produktu či značky, výstavu psov, športové podujatie, deň detí,… Možností je neúrekom.

Okrem samotnej plochy poskytujeme aj zázemie pre organizátorov (administratívne priestory, kuchynka, wc) a účinkujúcich (šatne, sprchy), napojenie na médiá (voda, elektrina 230 a 400 V) a po dohode aj ďalšie priestory a služby

Ak máte záujem o prenájom nášho areálu, prosím kontaktujte:
Mgr. Luciu Hájekovú, hajekova@zavodisko.sk.

Prenájom

Prenajmite si náš atraktívny areál, často nazývaný aj „zelené pľúca Petržalky“

Konali sa u nás

Záverečný galaprogram Dní Petržalky, Gurmán Fest, farebný beh “Crazy Colors, medzinárodná výstava psov Duodanube, festival psích …

Dostupnosť a parkovanie

Areál je pohodlne dostupný autom a mestskou hromadnou dopravou, pred vstupom do areálu sa nachádza parkovisko pre cca 400 osobných vozidiel a 20 autobusov. Do areálu je možný vjazd nákladných áut.

Konali sa u nás: záverečný galaprogram Dní Petržalky, Gurmán Fest, farebný beh “Crazy Colors, medzinárodná výstava psov Duodanube, festival psích športov Dog Days, Bratislava City Race (5K Inflatable Fun) a množstvo firemných eventov.

SPONZORING

Závodisko, š.p. vám ponúka pestrú paletu možností propagácie vašej firmy, produktu, značky alebo loga počas dostihových dní.

Prevzatie patronátu nad dostihovým dňom alebo jednotlivými dostihmi.

Ako reklamnému partnerovi Vám ponúkame pomenovanie dostihov s názvom uvedeným na oficiálnej štartovej listine a vo všetkých mediálnych výstupoch (web, facebook, bulletin „Dostihový program“, pozvánky na dostihy v printových a elektronických médiách, reportáže po dostihoch atď.),

v prípade významných dostihových dní predstavenie reklamného partnera na tlačovej besede pred dostihmi a v priamom televíznom prenose počas dostihov, odvysielanie reklamného spotu na veľkoplošnej obrazovke počas najvýznamnejších dostihových mítingov, účasť zástupcu reklamného partnera na dekorácii víťazov, umiestnenie reklamného panelu na viditeľnom mieste v areáli (na štartovacích boxoch, v cieľovej rovinke, v hľadisku), uverejnenie loga s preklikom na webe Závodiska, uverejnenie inzertnej strany v Dostihovom programe a ďalšie reklamné aktivity.

Závodisko, š.p. vám ponúka pestrú paletu možností propagácie vašej firmy, produktu, znaky alebo loga poas dostihových dní.

Prezentácia produktov alebo služieb počas dostihov.

Dostihové dni s početnou diváckou kulisou sú ideálnym miestom na propagáciu Vašej firmy, v hľadiskovej časti môžete umiestniť Váš informačný stánok, prezentovať tovar, hostesky alebo maskoti môžu oslovovať návštevníkov.

Firemné akcie, zamestnanecké benefity.

Potešte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov nevšedným zážitkom – pozvánkou na dostihy. Ponúkame Vám možnosť dlhodobého alebo jednorázového prenájmu miest na vyhradenej tribúne pre pohodlné sledovanie dostihov (4-6 osôb), alebo firemný event či komerčnú akciu s možnosťou vlastného občerstvenia či cateringu.

Galavečer slovenského turfu.

 Po skončení každej dostihovej sezóny (približne mesiac po poslednom dostihovom dni) Závodisko, š.p.organizuje slávnostné vyhodnotenie jej najúspešnejších aktérov – Galavečer slovenského turfu. Okrem zástupcov turfovej obce sa na ňom zúčastňujú aj známe osobnosti kultúrneho a hospodárskeho života. Ponúkame rôzne možnosti prezentácie v rámci tejto spoločenskej akcie.

Môžete sa stať aj generálnym partnerom celoročného šampionátu džokejov alebo trénerov – budete na očiach celý rok a na slávnostnom galavečere oceníte tých najlepších z najlepších.

 

Sponzoring

Dostihy sú súčasťou spoločenskej nadstavby a prestíže, verejne vhodnou prezentáciou renomovaných firiem a úspešných ľudí.

Prezentácia

Prezentácia produktov alebo služieb počas dostihov

Firemné akcie

Firemné akcie, zamestnanecké benefity, prednášky a vystúpenia

 

Ak Vás zaujala naša ponuka reklamných aktivít, prosím kontaktujte
Mgr. Luciu Hájekovú, hajekova@zavodisko.sk.

Po dlouhé době jsem včera navštívila vaše závodiště a děláte svou práci výborně, moc se mi u vás líbilo a už se těším na další návštěvu. Děkuji za skvělý zážitěk!“

Petra Pilenová

Krásné závodiště, perfektní lidé, skvělá domluva a spolupráce. “

Stanislav Mikule

Veľmi príjemné prostredie. A vyzerá, že kráčajú s dobou. Držím palce

Janci Poctavek

Pacia sa mi zmeny, ktore sa tam udiali. Na zavodisku som roky nebola a bola som milo prekvapena. urcite teraz budem chodit castejsie.

Silvia Galová

,,Skvely nedelny relax, s priatelom sa nam velmi pacilo prostredie i atmosfera-urcite budeme odporucat aj dalej. Vhodne nielen pre milovnikov koni, ale celkovo na stretnutie s priatelmi, pre rodiny s detmi...“

Sabina Nékyová

,,Po poslednej návšteve mozem vrelo odporučiť. Závodiská prešlo inováciami, pričom ho stále navštevuje viacej a viacej ludi. Pre mna urcite prijemne strávená nedeľa.“

Kristína Mrázková

,,Dostižka, ďakujeme za ďalšie krásne ihro pre krpcov! Je úplne úžasné vidieť ako sa to tu behom roka všetko pekne pomenilo, opravilo, postavilo..ešte raz vďaka a len tak ďalej.?“

Jana Bončová

Nadchádzajúce akcie

Nepremeškajte svoju možnosť, rezervovať si priestor pre vašu akciu