TELEFÓN: +421 2/624 11 504

E-MAIL:    info@zavodisko.sk

ADRESAStarohájska 29, 852 69 Bratislava, Slovenská republika

OTVORENÉ: Pon-Pia: 08 am-15:30 pm

Sledujte nás...
Image Alt

13. dostihový deň, Topoľčianky

V tomto roku si Národný žrebčín Topoľčianky pripomína 100 rokov od svojho založenia. Súčasťou osláv tohto významného jubilea je aj dostihový deň, ktorý sa koná netradične v STREDU 1. septembra so štartom prvých dostihov o 14:00 hod.


Na programe je sedem cvalových zápolení anglických plnokrvníkov, jedny dostihy klusákov a dve oddelenia dostihov poníkov s deťmi v sedlách. Diváckym lákadlom je Veľká topoľčianska steeplechase – Cena 100. výročia založenia Národného žrebčína Topoľčianky (4100 m, 4000 €). Na štarte sa objavia prví traja zo steeplechase o Cenu NŽ Topoľčianky, ktorá sa tu konala presne pred mesiacom. Vtedy suverénne zvíťazila MENY BAY pred KERABUSHOM a BUCK´S D´ANNOM. Dnes sa k nim pripojí dvojica FORT RYAN a VINN. Do sedla Meny Bay sa tento raz posadí dž. Jaroslav Brečka a Lukáš Matuský povedie Fort Ryana.

Minuloročný víťaz Veľkej pardubickej steeplechase a aktuálne vedúci muž slovenského prekážkového šampionátu Lukáš Matuský bude v stredu v plnej permanencii, keďže odjazdí štyri kone a každého v inej disciplíne! Najprv sa posadí do sulky v dostihoch klusákov, potom povedie Mediciho nad prútenými prekážkami, Majakowského v rovine na 2200 metrov a napokon Meny Bay vo Veľkej topoľčianskej steeplechase.


Kompletný program osláv 100. výročia založenia Národného žrebčína Topoľčianky nájdete TU.

Začiatok prvých dostihov :

14:00

Online predaj lístkov:

Štartové listiny:

Miesto:
Topoľčianky
Dátum:
Trvanie:
Kategória: