TELEFÓN: +421 2/624 11 504

E-MAIL:    info@zavodisko.sk

ADRESAStarohájska 29, 852 69 Bratislava, Slovenská republika

OTVORENÉ: Pon-Pia: 08 am-15:30 pm

Sledujte nás...
Image Alt

11. dostihový deň, 27. Zlatý bičík

Najbližšiu dostihovú nedeľu v Starom háji sa môžete tešiť na 27. Zlatý bičík AGROSERVISU, 26. Cenu Whisky a ďalších sedem dostihov.


Na štartovej listine deviatich zápolení je dovedna 77 koní. Horúcim favoritom 27. Zlatého bičíka AGROSERVISU (rovina I. kat., 1400 m, 6000 €) zrejme bude v Bratislave dosiaľ nezdolaný JIR SUN zo stajne Lokotrans. Hnedák v Starom háji vyhral už tri dostihy, naposledy najvýznamnejší šprint sezóny počas Turf-gala – Cenu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Ako jeho hlavný vyzývateľ sa javí trojročný ADRIANO, ktorý v Bratislavskej míli poriadne popreháňal Ideal Approacha a na kratších dištanciách je najvyššie hodnoteným koňom v slovenskom tréningu. Silnú dvojicu stajne MPL Racing spolu s Adrianom dotvára GRAY TOUCH, víťaz Jarnej míle (I. kat.).

V druhom jednotkovom zápolení popoludnia, 26. Cene Whisky (I. kat., 1800 m, 6000 €), je viacero kandidátiek na prvenstvo. LADY MAZIE sa po náročných súpereniach so žrebcami teraz môže presadiť v čisto „dámskej“ spoločnosti. Bratislavskú dráhu dôverne pozná aj vlaňajšia klasická víťazka CENTA a dobrú formu by mohla zužitkovať premiantka z Topoľčianok EYES ON YOU. Z trojročných kobýl chuť víťazstva na najvyššej scéne pozná ELSA (prvá v Cene Arvy na Turf-gala).

Početne nadštandardne tuctom účastníkov je obsadená vytrvalecká Cena turfu (II. kat., 2400 m, 5000 €). Najvyššou triedou v poli disponuje RYONY, ten sa ale zameriava prevažne na míliarske až strednotratiarske trate a na derby-dištanciu sa vracia po viac ako dvoch rokoch. Preverenou vytrvalkyňou je účastníčka Veľkej ceny Slovenska (2400 m) a Zlatého pohára (2600 m) AGATA CHRISTIE.

Ako predposledné dostihy dňa sú na programe dostihy koní na predaj. Po ich skončení bude nasledovať verejná dražba víťaza, kúpený môže byť ale tiež ktorýkoľvek ďalší umiestnený kôň v týchto dostihoch. Stať sa majiteľom dostihového koňa sa tak môže naozaj každý!


V sprievodnom programe garancia zábavy pre malých aj veľkých! Kúzelník a žonglér v jednej osobe – Slížo predvedie špeciálne vystúpenie na jednokolke spolu s diabolom. Vystúpi o 15:15 a 16:15


Podmienky účasti divákov na dostihovom dni 15.8.2021 v Bratislave

Na dostihovom dni sa môže zúčastniť najviac 1000 divákov. Diváci nemusia predkladať potvrdenia o očkovaní, negatívnom teste, resp. o prekonaní Covid-19, povinná je však registrácia. Registráciu vykonáte elektronicky pri kúpe on-line vstupenky alebo na mieste v deň dostihov pri pokladni. 

Ceny vstupného:
Základné vstupné – 4 €
Zľavnené vstupné – 2 € (deti a mládež do 18 rokov, študenti po predložení platnej ISIC karty a osoby nad 65 rokov)
Voľný vstup – deti do výšky 120 cm, držitelia preukazu ZŤP a ZŤP-S (vrátane sprevádzajúcej osoby)
On-line je možné zakúpiť len základnú vstupenku, zľavnené vstupenky sa dajú zakúpiť až pri pokladni v deň dostihov.
Začiatok prvých dostihov :

14:00

Online predaj lístkov:

Miesto:
Petržalka, Bratislava
Dátum:
Trvanie:
Kategória: